Amateri prvni analni sex

   Erotický Pardubice

amateri prvni analni sex

Zeptal jsem se, kde najdu klíč, abych se dostal z baráku. Uchopila mě za ruku, vymáčkla ze sebe, že jí je smutno. Namítl jsem, že bych jí nedokázal ublížit. Potáhla, otřela si slzy. Zamumlala, jestli mně může věřit. Zamířil jsem znovu k jejímu klínu a než semkla nohy, ponořil jsem mezi ně hlavu. Olízl jsem stydké pysky, vsunul špičku jazyka do kundy. Popadla mě za hlavu, namítla, že takhle jsem se s ní nikdy nemazlil. Škubla tělem, nadechla se, a pak, velice zvolna, jako by chtěla, abych měl dojem, že za to nemůže, rozevřela víc nohy.

Zavířil jsem kolem poštěváku a jak se zvětšoval, snažil jsem se ho vsát mezi rty Když se mi to podařilo, prohnula se, jako by byla z gumy, sevřela mi hlavu dlaněmi, vtiskla si ji do klína a roztřásla se. Pak mě pokropila lepkavou šťávou. Můj tvrdý ocas jí poškubával u kundičky, ale zatím ho asi nevnímala. Domníval jsem se, že mám vyhráno, ale sotva jsem vsunul žalud mezi pysky, Alenka se zazmítala a překulila se na břicho.

Jestli ji nezdolám, budu si to muset udělat vlastní rukou! Do kundy nemohu, ale nabízí mně to, oč jsem žádal marně už několik přítelkyň! Na nic jsem už nečekal a napíchl ji. Prdel mě sevřela daleko pevněji, než to dokáže kunda. Vězel jsem v hlubinách jejího prdele a letělo mi hlavou: Odhodlala se k tomu teprve, když jsem ji chtěl odpanit? Ale co ta její zručnost? Asi nejsem první, kdo jí tam mohl mrdat… Povytáhl jsem ocas a znovu ho vrátil do prostoru, jenž mi připadal naprosto bez konce. Levou rukou jsem jí sevřel rameno, pravou zabloudil pod břicho, našel zduřelý poštěváček.

S chrčením jsem do ní začal chrlit proud semene. Tohle jsi asi s žádnou ještě nedělal, co? Všechny se tomu vyhýbaly. Nevěřil jsem vlastním uším. A teď už spi, ráno musíme brzy vstávat.

Já musel myslet na ta naše odpoledne v zahradě jejich vilky, kde jsme si poskytovaly vzájemně rozkoše z líbání a hlazení. Ale k přímé souloži mezi námi nikdy nedošlo. Ať jsem ji prosil a zapřísahal. Když jsem se pak seznámil s jednou paničkou, která mně poskytla ochotně všechno, k Alence jsem už nešel.

Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava.

První den jsme si jen vyměnovali pohledy, druhý den jsem s jistotou, že není na pensionu, šla uklízet jeho pokoj. Ale jak jsem tajně doufala na pokoji byl, při mém vstupu si zrovna oblíkal kalhoty. Úplně jsem zdřevěněla, nebyla jsem schopná slova, ale idol na nic nečekal a začal mi sahat na moje malé kozičky a morkou kundičku, když jsem sebrala odvahu mu rozepnout kalhoty vešel do pokoje jeho kolega, zčervenala jsem a utekla z pokoje.

Když jsem se vrátila celá omámená, mokrá a nadržená zpět na bar, tak jsme se pak s tím frajírkem setkali tam, šibalsky se usmál a dal mi číslo: Byla jsem v sedmém nebi. Hned jsem začala psát sms o tom, co jeho doteky na mém těle udělaly, proběhlo pár lehtivých sms, poté se chlapci vraceli z akce a já se těšila až konečně budu mít v sobě to co ukrýval v kalhotech.

Mělo to být ten večer, ovšem přijel mi otec, takže bylo po hehe Nastal víkend a otec odjel zase pryč, měla jsem jet k prarodičům, ale záchranila mě šéfová, která potřebovala pomoc s nějakými papíry, takže jsem měla poslední noc na to abych jeho péro okusila a nechala se scákat velkým množstvím semene. Celý den jsem travila tříděním papírů a těšila se na večer, ale šéfová se mnou pěkně vyběhla a jelikož věděla, že jsem měla poměr s našim kuchařem na pokoji mě večer zamkla.

Můj plán byl zmařen, frajírek odjel na diskotéku a já šla po pár hoďkách naštvaná spát. Byly asi 4 hodiny ráno, když jsem najednou na sobě cítila doteky, když jsem procitla, zjistila jsem, že je to ON, nevím jak se tam dostal, ale byl tam, nebyl ani čas se zeptat jelikož hned co jsem otevřela oči, tak mi ten jeho krásný 23 cm klacek vrazil do mé nezkušené pusinky.

Něco tak velkého jsem v puse něměla, ale bylo mi to velmi příjemné, až jsem z toho byla celá mokrá. Držel mě za vlasy a přirážel si, jak se to libílo zrovna jemu. Najednou mu začalo v klacku cukat a skrápěl mi celý obličej sladkým semenem Poručil mi abych všechno spolykala, otřela si obličej a očistila mu ptáka. Když byl spokojen a zase v plné síle, poručil mi ať si kleknu na 4, asi oblíbená poloha.

A začal se tlačit do mé malé kundičky, pocit to byl úžasný, ale nedokázala jsem se uvolnit natolik aby do mě mohl vstoupit, asi jsem se toho velkého klacku bála. Vzhledem k tomu, že to nedělal chlapec poprvé, tak neváhal a jelikož chtěl moc šukat a já mimochodem taky, tak mi to velké péro nasadil k mému nezkušenému zadečku, nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, že by se to dalo dělat i takto, a tak obavy z bolesti žádné nebyly, Vklouzl do mě mnohem rychleji než do kundičky.

Když už se do mě dostal ztratil veškeré zábrany a začal můj nezkušený zadeček šukat jako kdyby to bylo naposled, chvílemi to bolelo, ale ten chtíč a vzrušení které jsem poznala bylo mnohem větší. Nechtěla jsem aby přestal, moc se mi to líbilo, dělal si se mnou co chtěl, byla jsem jeho malá kurvička. Šukal mě asi dvě hodiny v kuse, skrápěl mě několika dávkami semene, jak na tělo tak do zadečku.

Byla to extáze, kterou jsem do té doby nezažila Ale čas tak utíkal, že se začalo rozednívat a pan dokonalý se musel vytratit z pokoje. Byla jsem tak rozmrdaná, že jsem nemohla ani chodit, ale štastná.

... Amateri prvni analni sex Strč ocas do zadečku, anální sex miluji. Panenskou blánu mně tvrdým čurákem Asi nejsem první, kdo jí tam mohl mrdat Povytáhl jsem ocas a znovu ho vrátil. prosinec Amaterská videa 2. Pokérovaná amatérka. Náš první análek. Home video 12 Sex po večírku. Chlápek přemluví. Vysledky vyhledávaní na dotaz: prvni anal. Nalezeno: vysledků. V databázi máme víc jak videí ke spuštění ihned. fasilis.eu

SEZNAM PORNOHEREČEK PRIVÁT ITALSKÁ

červenec Amatéři fotí sex ve všech jeho podobách. Krasna mrdacka taky chcu sukat do analu robertkem toje muj sen aby meto delala zencka do zatku Databáze erotických služeb fasilis.eu je první a poslední stránka kterou. prosinec Amaterská videa 2. Pokérovaná amatérka. Náš první análek. Home video 12 Sex po večírku. Chlápek přemluví. říjen Zapojíte se do diskuzí, budete hodnotit amatérská videa, amatérské fotky a jen tak jsem si hrál, až z toho nádherný první anální orgasmus.

Nahé kundy free sex videos