Amaterske foto hubene holky

   Ženy Ústí nad Labem

amaterske foto hubene holky

Pokud ti nevadí že že je BI tak si sežente ještě jednoho kluka do party a jste v pohodě, když nebudeš mít náladu na sex tak si to chlapci spolu rozdají a když ji mít budeš tak dostaneš dvojitou dávku rozkoše. PS musím se tam taky kouknout potřeboval bych uklízecí otrokyni. Poměrně zajímavá seznamovací alternativa. Akorát jsem měl problém zase ne teda nepřekonatelný odepisovat někomu, kdo se projevoval opravdu velkou debilitou neláskou k českému jazyku - ucházející gramatiku a slovosled aby člověk pohledal.

Vzhledem k tomu, že nejsem sběratel skalpů, tak vlastně jo. Ale ne, tak stačí ucházející, nejsem žádnej elitář - I JÁ totiž občas udělám nějakou chybku. Vždyť tam jsou všichni nahatý. Však jo, tam jde o sex. Tam taky měla profil a fotky.

A myslím, že ač nejsem hubená, byly to celkem vkusné, oku lahodící anonymní akty. Mohl mě poznat jen ten, do zná rozmístění mých pih, což považuju za hooodně anonymní, neboť krom lékaře se posledních 10 let svlékám jen před manželem. Vlastně je to workholik a nemá na mě čas. Večer přijde a usne u sportovního kanálu Hledala jsem, jak ho vlastně v sexu víc rozhýbat…a našla amatéry. A dala si fotky, dělalo mi dobře, že mi je tam muži komentují - opravdu jsem si tam zvedla sebevědomí, vím, že by o mě někdo stál.

A nevypadá opravdu blbě Byla jsem zkrátka zakomplexovaná jen kvůli manželovi, který mě bere jako inventář domácnosti. Viděla jsem se už jen jako matku, kuchařku a uklízečku… Blbý je, že manžel v historii můj profil našel. Je z toho hooodně špatný a nedokáže pochopit, že jsem tam provozovala opravdu jen virtuální sex a nic reálného jsem nehledala. Ale fakt je, že si mě teď víc všímá. A prolomily se i ledy v posteli. Profil už jsem smazala…i když jen kvůli manželovi, osobně bych tam ráda řádila dál A k tomu vkusu a nevkusu…jo, většina fotek tam nestojí za nic.

Ale jsou tam i sakra hezké a nápadité fotky velmi hezkých lidí. Dobrá čeština je základ kvalitního virtuálního sexu  Howgh. No mě se tam taky líbilo, ale současný manžel si nepřeje, abych tam chodila. Bývalému to nevadilo, měli jsme tam společný profil. Já tam taky chodím, ale nemám tam fotky. Obřčas tam jdu na webku, ale nesvlékám se. Prostě tam jdu pokecat Občas se tam najde i někdo rozumný na popovídání. Nic špatného tam nedělám a ani nikoho tam nehledám-ale líbí sem i koukat na fotky jiných.

Překvapuje mě, že je to jedna z prvních vět tvého příspěvku. Asi je potřeba to stále opakovat. Po hodinách trávených získáváním vlastní empirie i obyčejným pozorováním a rozpravami s muži jsem toho názoru, že sexuálně uvědomělý muž si nejvíce libuje v ženách, které bývají klasifikovány jako krev a mlíko , nikoliv ženy jako proutek.

Má to přirozeně podporu v praktičnosti vyplývající z evolučních procesů. Něco podobného by šlo doložit statistikami přístupů na fotografie na Amatérech či hrubě letmým pohledem na množství komentářů u fotografií žen všelijakých proporcí.

Což ovšem nic nemění na tom, že s hubenou se líp vejdeš do výtahu či vany a neuděláš si hexenšus, když ji chceš přenést přes práh nové domácnosti. Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy.

Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz Přirozenost je něco tak krasnýho, čistýho..

Neumím t komentovat vzletněji a líp, ale líbí. Znám jestě jednoho člověka, který se zabývá fotkama víc, je to můj kamarád, ale nemám na něj mail ani mobil, ale když budeš mít zájem, dám mu kontakt na tebe, až ho uvidím. Příští rok vydá kalendář s akty, takže skoro profík. Ju, dají se tvé fotky treba v A4 někde koupit? Já vím, originál je jen jeden Moc se mi tvoje fotky líbí, fakt dost, mají poentu, krásu, záhadu, radost, úzkost, prostě osobu a hlavně duši člověka, pokračuj v tom dál a nikým se nenech ovlivnit, taková úkázka duše člověka se jen tak nezachytí a jen tak jí někdo nedokáže rozpoznat a ukázat.

Díky za to že jsi a ukazuješ nás, bloudivé duše lidí. Rostes mi pred ocima, tva spolecnost jina se zda, to mozna jen strach drima, lec propast se dal propada. Tvuj obraz probouzi me zrana, a je tu dalsi den, zem se mi klouze pod nohama, useks mi nohy u kolen: Ahoj, já teda vůbec nerozumím tomu, co je profesionální a co ne.

Nepoznám na aktu žádný chyby, prostě se mi buďto líbí, nebo ne. Tvoje fotky -akty i krajinky a blbůstky - se mi až na pár vyjímek - ale nikdy se nezavděčíš vším, že? Myslím, že se můžeš klíďo píďo vykašlat na radílkování fšech těch "těžkejch profíků" a dělat co tě baví, protože fotečky máš hezký.

Konečka si nic nedělej, je to umělec jak noha. Asi Ti prostě závidí, že jemu to před padesáti lety tak nešlo Nedalo mě to a než odjedu od mé nadšené dcery z Brna, musím Vám ještě něco napsat. Prohledl jsem si vaše znovu Vaše fotky. Máte velmi pěkně a zajímavě udělané webové stránky.

Pěkně píšete třeba o Drtikolovi a jemu podobných. No ale nesmíte je kopírovat. To je základní chyba všech amatérů, že si vyberou velký vzor a potom jej kopírují.. Vaším problémem zústavá bohužel otázka vkusu. Myslím že míra již byla překročena a Vy sám se v určitém směru cítíte Drtikolem, Krausem anebo Šibíkem.

V tom spatřuji vaši nebetyčnou vyzývavost, kdy mě upozorňujete, že vystavujete na 7 cizích webech a všichni jsou překvapeni že jste amatér. No ale to je jasné, že amatéři jsou překvapeni z toho, že se mezi nimi vyskytuje nový amatér. Neboť oni všichni si mysalí, že jsou profesionálové. V tom je milý pane ta potíž. Já vystavuji jedině v kamených galeriích. Nikdy ne na internetu. Fotím 50 let a pořád se něco učím. Všechny vaše fotky co jsem měl možnost vidět nejsou tak nejhorší.

Jsou různé výstavy pro začátečníky, kde by jste mohl mít docela úspěch. Ale upozorňuji vás, že právě na těchto výstavách pobíhá těch Drtikolů mnoho. Víte jak jsem se já učil starou leicou fotit? Nejprve dřevník u táty na zahradě. Potom domácí zvířectvo v pohybu. Maminku jsemm si dovolil portrétovat po 10 letech focení. No a novým Drtikolem se necítím dodnes. Vaši tvorbu zde v galerii si vždy při návštěvách dcery budu prohlížet a sledovat.

V těch nikdy nevyniknete. Ještě že to tu od Vás mám písemně: Ano, mám vzory a učitele. A těší mne, že jsem k nim zrovna Vámi - profesionálem - přirovnáván, byť všude veřejně prohlašuji, že jim nesahám ani po kotníky.

Přiznám se ještě ke Šmokovi a Stiborovi Jako amatérský muzikant cvičívám skladby Bacha či Mozarta, aniž bych si troufl skládat něco podobného Zkusil jse si to někdy? Pošlete nějaké své fotky Dřevníky jsem fotil skoro před ti lety Na kamennou galerri si netroufám. Jak jste si všiml, vystavuji "tady" Já se musím asi naučit "ignorovat" jistý druh komentářů Budto by taky rad fotil akty, ale neumi to nebo treba nesmi Na jeho invektivy bych mu asi podle nalady ani neodepsal, a pokud ano, tak velice slusne, s prosbou, zda by mi neukazal, kterak to dela on sam, ze se od profika rad necemu priucim.

Myslet si o tom muzes vzdycky svy. Dostal jsem se přes moji dceru na stránku www. Ona tam uveřejňuje básně a prozu. Ukázala mě několik vašich fotografií. No to je tedy dílo, vystavovat mezi mládeží ty vaše prasečiny.

Je škoda, že nejde vaše fotky vymazat, protože narušují podle mě mravní výchovu mládeže. Protože fotím pro časopisy profesně musím vás upozornit na to ,že vaše foto jsou odstrašujícím příkladem. Proč lezete s prominutím do aktů, které neumíte fotit? Co pseudoakt,to plno chyb. A názvy co dáváte? Foťte si hlouposti jako osstatní lidé a nepleťte se do práce profíkům. A hlavně se za něho nevydávejte. Nedovedu pochopit co vás vede k focení aktu,ve vašem případě nahatých žen.

Protože o aktu nelze mluvit ve vašem případě o aktu je přinejmenším odvážné. Vyfoťte si nějakou stodolu,na ní detaily dřeva,uložení špalů,okolí a s tím si pohrajte.

Akt a portrét jsou nejsložitější. Začněte od začátku, ne od konce. Myslíte že to nejde vymazat? Já to klidně vymažu. Pokud mne o to někdo slušně požádá s dostatečnými argumenty Nikde se neprezentuji jako profík, naopak, zdůrazňuji, že se stále učím.

Vytkněte mi prosím konkrétní chyby. Pokud chcete vidět jak fotím stodoly, hory a pod vodou Stěžujte si na mě. To Vaše "v úctě" zní podivně. Vůbec nepochybuji,že jste si okamžitě koupil něco většího, nejspíš aspon MB anebo víc.

Vyjděte si teď na jaro do přírody jen s tou 32 a budete muset šetřit MB a nad fotkami přemýšlet. Uvidíte, že se Vám to bude líbit. Oni ti výrobci digitálů to totiž tak mysleli. Ne cvakat jako o život, ale nad snímkem přemýšlet.. A nepodvádějte sám sebe tím, že by jste zmenšoval rozlišení, protože to by za prvé Ty fotky stály za houbec zrovna a za druhé by jste podváděl sám sebe. Přeji vám mnoho úspěchů a jak my fotografové říkáme: PS ty dva abnonymové jsou ode mne, předčasně jsem to odeslal anonym?: Rád jsm si zase po delší době prohlédl vaše fotky.

Nevím co ta paní Carmen vidí nudného na vašich aktech. Mě třeba nezaujaly zase moc ty Vaše krajinky. Zkuste se před cvaknutím zamyslet nad kompozicí svého obrazu. Není to tím, že fotíte digitalem a příliš cvakáte a potom vybíráte to, co se Vám zdá nejlepší?

Nenahrazuje u Vás kvalita kvantitu? Dám Vám takovou malou radu. Jestliže máte pětimegovou Minoltu, jistě jste k ní dostal Ano, taky jsem měl tendence takhle radit: Zvykám si, že se to všem nelíbí. Ale nic o mně lidičky nevíte. Byl jsem týden v horách s kartou M, to je cca fotek A to, že nepřemýšlím Milý Honzo, mám toho na srdci hodně, tak doufám, že na nic nezapomenu. Poprvé jsem tvoje fotky viděla na Totemu. Dychtivá dalších krásných aktů a fotek jsem navštívila tvojí stránku.

Nejprve jsem navštívila galerii fotek krajin Většina s těch fotek je opravdu krásná. Jsou barevné, mají námět - prostě žádná fádnost.

Pak jsem přešla na akty. Všechny jsem si je poctivě prošla a zjistila jsem, že jsou jaksi nudné. Některé z nich, jako Ramínko, To slunce se má Ale ty ostatní mi nějak splývají. Jsou si všechny podobné, nevýrazné. Avšak celkový dojem z těchto stránek je dobrý, rozhodně doporučuji pokračovat dál, jen by to chtělo trochu více fantasie. O ou - pochopitelně většina Z těch, ne S těch Začnu jako Saturninova teta Kateřina: S jídlem roste chuť, všeho moc škodí, není na světě člověk ten Zatím jen obcházím a slintám.

S foťákem na rameni, v pozdře, ale již sebou. Snad příjde čas, kdy se odvážím přiložit hledáček k oku a stisknou spoušť. Bojím se nápadů a originality, že nepřijdou. A kopírovat to asi není dobré. A tak se poučuji a sbírám odvahu. Díky těm co nabízejí k okukování. Fotografie jsou opravdu zdařilé a dá se z nich mnohé vyčíst, ale člověk se musí snažit.

A hlavně přemýšlět co tím tou fotografií chtěl fotograf říct. Ženské tělo je mnohotvárné proto lze s ním nafotit ty nejrůznější fotky Tak to mě moc mrzí Já jsem tu fotku smazal, když jsem viděl tvou reakci ve fotoforu. Nejsem zvědav, aby tam nakukovalo lidí a vznikl velký rozruch.

Už jen stačí si číst, jak blbeček píše že moje jediná fotka je sken. No bodejť by nebyla když je focena analogem. Ale jek ten mudrc došel na to že je upravena Photoshopem 3??

Já používám PhotoImpact a nesnáším Photoshop I když se nadělám více. Na tu Minoltu čtu dobré recenze.. Tak už se nezlob. Já už takovou blbost nikdy neudělám. Myslel jsem, že pootočení té fotky způsobí téma k diskusi.

Yendo, ta fotka TAM ziskala lepsi oceneni nebot lidi pribyva, byli casy kdy dosahnout stovku byl orgasmus, nyni je to rekneme dvoustovka. Vidím že jsem to napsal jako anonym Zajímal by mě tvůj názor na tu minoltu co tady ukazuješ.. Já mám Sony f a moc mě nenadchla.

Já jsem si tu fotku tady skopčil a vystavil jen proto, abych ti zítra ukázal a to bych tě upozornil kolik dostala bodů jen tím natočením. Na to, že tam byla jen pár hodin hodně,ne? Ráno bych ji smazal.

Nechlubím se cizím peřím. Je n jsem ti chtěl ukázat jak to máš dělat. A kritizoval jsem ti tu hlavně skladbu fotek v galerii.. A kombinace barevná fotka mezi černobílými. Do tvé tvorby ti nekecám , jen si myslím ,že by jsi měl fotit a ukazovat více krajiny.. Ty se mi od tebe líbí.. A experimentuj, vždyt proto fotíme, ne?? Myslím, že to nemáš v hlavě ještě úplně srovnané. Těkáš od jednoho tématu k druhému.

Neladí ti barvy podkladů. Střídáš barevné fotky s černobílýma. Až tohle zvládneš začni se učizt fotit. Ty témata nejsou špatné, no ale jen průměrné. Doufám že se tím neživíš. To bych ztratil už úplně víru. Pokud tě to drží, jdi se třeba projít ven a blikej si. To ti nepůjde, to je vidět. Zase se přijdu podívat. Ahoj a drž se svého kopyta. Vím, že nechci fotit JEN jediné "téma" a v rámci toho, že jsem amatér a na různých tematech se vlastně učím Vsechny fotky jsou "bez zivota", naaranzovane, zkusil bych fotit min necekane, deti jak si hraji Jen málo snímků se vyrovná těm, které zde prezentuješ.

Přeji Ti, ať se Tvé fotografie množí jako houby po dešti, protože to nejsou jenom fotky, ale umělecká díla! Tyto fotografie v sobě mají myšlenku a to se o každé fotce říci nedá, Ty tvoje jsou jedinečné všechny!

Nemohu nic dodat, jelikož tyto fotografie ukazují světu tu největší krásu a ty nejkrásnější tvary, co mohla příroda vytvořit. Vždyť není na světě nic krásnějšího, než světlo a stíny, které objímají ženské tělo. Tvé snímky jsou tím nejlepším příkladem.

Přeji mnoho takových a ještě lepších obrázků a nápadů i v tomto roce: Zde si dovolím citovat: Ty obrázky jsou prostě super. Ty světla bych nechal. Nikdo nemůže vědět, jakej je záměr autora, kromě jeho samotného. Ahojki, prosila bych o radu, chtěla bych si koupit E nebo E nebo Minoltu 7, moje témata jsou svatby, portréty a akta, který by byl nejvhodnější? Dík za radu krásné obrázky, jen tak dál - jen trochu citu do toho ;- To pozvani plati pro všechny příznivce fotografie bude to i minivystavou, blešákem a prezentací firem světla atd info pošlu na vyžádání Nechces prijet ukazat sva dilka na fotosetkani v Karvine Ja nejsem zadnes profik a tak cerpam inspiraci od kolegu, jako je treba Yenda.

Proto budu "plagiator" tak dlouho, dokud se do toho proste "nedostanu". Diky Yendo za inspiraci. Dlouho přemýšlím nad podobnými záběry a teď mám pocit, že až je realizuju, budu působit jako plagiátor ;- Ahojky, jsou moc hezké jen bych se v nich snažila najít pocit.. Vlastním veľmi "kvalitné" fotografie s tématikou akú prezentuješ práve na tvojej webovej stránke.

Bola by možná ich prezentácia u teba? Fakt se mi ty fotky líbily a to jsem ženská. No máš to tady fákt moc zajímavě udělaný! Teďka mám v plávu něco podobnýho ale nevím ještě jak to dopadne. Ty seš už plně digitalizovanej co. Já budu fotit 20 let starým Pentaxem. Máš ňáký extradůležitý rady dozačátku?

Pěkná, vyzývavá a určitě se na ni v blízké době vrátím. Your site is very nice.

.

Amaterske foto hubene holky

Obřčas tam jdu na webku, ale nesvlékám se. Prostě tam jdu pokecat Občas se tam najde i někdo rozumný na popovídání. Nic špatného tam nedělám a ani nikoho tam nehledám-ale líbí sem i koukat na fotky jiných. Překvapuje mě, že je to jedna z prvních vět tvého příspěvku. Asi je potřeba to stále opakovat. Po hodinách trávených získáváním vlastní empirie i obyčejným pozorováním a rozpravami s muži jsem toho názoru, že sexuálně uvědomělý muž si nejvíce libuje v ženách, které bývají klasifikovány jako krev a mlíko , nikoliv ženy jako proutek.

Má to přirozeně podporu v praktičnosti vyplývající z evolučních procesů. Něco podobného by šlo doložit statistikami přístupů na fotografie na Amatérech či hrubě letmým pohledem na množství komentářů u fotografií žen všelijakých proporcí.

Což ovšem nic nemění na tom, že s hubenou se líp vejdeš do výtahu či vany a neuděláš si hexenšus, když ji chceš přenést přes práh nové domácnosti.

Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy. Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz Léto bez koupání si snad ani nedokážeme představit a na výběru plavek si Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat.

Zavřít Zvolte druh problému: Vyberte Spam Trollí nebo uráží Jiné Krátce popište důvod nahlášení: Kennysek Kecalka příspěvků Kennysek No ono jdete do soukromky a tam se většinou obličej ukazuje.

Asi je to přitažlivé pro muže z toho důvodu, že určuje, co ta holka má dělat a mě třeba vzrušovalo, že mi lichotili a byla to taková sranda. Můžeš si říkat co chceš, ten druhej tě vlastně nezná, nemáš žádné zábrany, chlapi tam většinou chodí, kteří mají nějaké specifické přání. Doma se za to stydí. Tam je vše povoleno. Mě jedn lákal, že mi doma vyžehlí, uklidí, nahý, jen abych se na něj koukala. Tak holky, až budete chtít vygruntovat, tak na amatéry.

Podle mně je to ideální stav, Pokud ti nevadí že že je BI tak si sežente ještě jednoho kluka do party a jste v pohodě, když nebudeš mít náladu na sex tak si to chlapci spolu rozdají a když ji mít budeš tak dostaneš dvojitou dávku rozkoše.

Akorát jsem měl problém zase ne teda nepřekonatelný odepisovat někomu, kdo se projevoval opravdu velkou debilitou neláskou k českému jazyku - ucházející gramatiku a slovosled aby člověk pohledal a ty k tomu potřebuješ bezchybný písemný projev?

Vzhledem k tomu, že nejsem sběratel skalpů, tak vlastně jo  Ale ne, tak stačí ucházející, nejsem žádnej elitář - I JÁ totiž občas udělám nějakou chybku.

Barborka4 Zasloužilá kecalka příspěvků Vždyť tam jsou všichni nahatý Skoro. Já Tam taky měla profil a fotky.

Dobrá čeština je základ kvalitního virtuálního sexu Howgh No mě se tam taky líbilo, ale současný manžel si nepřeje, abych tam chodila. Pro vložení vlastních fotek, které máte ve svém počítači, klikněte na "Přidat fotky". Vložit můžete maximálně 5 fotografií, nezapomeňte přidat ke každé fotce krátký popisek.

Při výběru fotek podržte klávesu , abyste vybral a více fotek najednou. Zobraz náhled Přidat fotky. Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Dnes jste už napsal a 50 příspěvků, znovu přispět můžete až zítra. Fotky nejsou špatné ale nic mimořádného nefotíš. Proč nefotíš i něco jiného než akty??

To ti neříká nic?? No přitom by jsi se asi nevyžil,že.. S hmyzem a květinami No to k tobě nejde Ale nezasírej proboha všechny servery svými prasečinkami. Nejsem umělec socialistického realismu: Pokud pro tyto účely budete hledat vhodný model, určitě to uvítám. Nějaké zkušensti z focením uměleckých fotek mám a moc mě to baví.

Fotografie jsou fajn, škoda jen tvé zarputilé konzervativity. Zajímal by mě názor na tyto fotografie: Good I want to exchange banner with you.

Please send me your banner. Good Luck to you! Proč - jsou moc hezké,to je fakt škoda. Potěšila mě "special gallery", je fajn, že jsi sem dal i své novější fotky projekce atd. Jen tak dál, děkuji moc za sestry fotky, jsou moc šťastný z nich a převelice ti děkují. To ses docela vytáhnul: Díky a du ti psát mailík: Prostě krásný alespoň určitě většina. Jen tak dál a určitě ještě lépe. Přečetl jsem si výlevy jakéhosi Konečka. Je to, s prominutím, blbec.

Děláš to pěkně, umíš to se světlem a je vidět, že Tě to baví. Profesionál - amatér, co to vlastně je? Svět je plný amatérů, co jsou lepší než mnozí "profesionálové", a to zdaleka nejen ve fotografii. Edison byl také svým způsobem amatér. Je rozdíl dělat něco pro radost nebo pro peníze, i když je to vzájemně dobře slučitelné. Někdo tady vzpoměl Newtona, taky se mi líbí a je to fotograf od boha. I on má spoustu fotek, které se mi prostě nelíbí.

Jan Saudek také, vlastně se mi od něj nelíbí většina. Co na tom, ne všechno se vydaří a Leonardo namaloval taky jenom jednu Mona Lisu.

Byl by věčný i kdyby nenamaloval nic jiného, no těžko by ji namaloval, kdyby to předtím xkrát nezkoušel. Tvé fotky se mi líbí, některá víc, jiná míň, některá vůbec. Jiný to bude vidět jinak. Z mého pohledu je to tak - jestli se to líbí Tobě, ostatní ať si trhnou. ALE dost fotek taky krasa!

Mluvim hlavne o aktech. Lethe, a Andromeda je proste nadhera Nech sa Ti darí. Web taky dobrý, obsah ještě lepší: Jsem velkym obdivovatelem Helmuta Newtona a jemu se stylu prace se podobajicich autoru. Ja osobne bych tam dal trosicku vic jasu a svetla hlavne u tech starsich - bak by dle meho soudu byly o stupen lepsi - to je ale jenom osobni nazor.

Hodne zdaru do dalsi prace!!! Praha Máma Měst Sent: Pepa z Depa Sent: Je to jenom nazor laika, vubec tomu nerozumim a ani ty, ktery povazuju za "amatersky" bych nikdy nedokazal nafotit. Asi sem ovlivnenej pocitama, ktery ve me kazda fotka bud vyvola nebo nevyvola. Hodne stesti a inspirace do dalsi prace. Dobré foto, dobre svetlo. Zkus nejake forum jako je fotopátračka tam Ti ke kritice alespoň napšou proč se jim to nelíbí a mluví k tomu lidi co tam mají sami svoje fotky tak si můžeš udělat obrázek jestli je ta kritika fakt od někoho, kdo už něco vyfotil nebo od Grega Name: Třeba vám to půjde lépe.

Tohle nejsou převážně ani akty ani pornografie. Úporná snaha čiší z každé fotografie, ale ta sama o sobě nestačí. Dívat se a vidět asi moc neumíte.

Zvykám si, pane Gregu Kdy sem dáš zas něco nového? Je to někde vystavený? Nechceš si sem dát víc fotek. I ty a tvé fotografie. Vse rikajici a zaroven vyzadujici pochopeni! Taky fotim a a snad jednou budu dobra jako Ty. Ahoooooj a drz mi pesti. Radost sa pozerat na taketo obrazky! Zavadil jsem o tyto pekne obrazky a mam radost z hledani a objevovani. Rad bych na oplatku a pro radost poslal sve, ale jsou to pohlednice a daji se poslat jen postou.

Mohu je zaslat na nejakou postovni adresu? Narazila jsem na odkaz na tve stranky ve svem mailu od wakadoo, ale nelituju. Přirozenost je něco tak krasnýho, čistýho.. Neumím t komentovat vzletněji a líp, ale líbí. Znám jestě jednoho člověka, který se zabývá fotkama víc, je to můj kamarád, ale nemám na něj mail ani mobil, ale když budeš mít zájem, dám mu kontakt na tebe, až ho uvidím. Příští rok vydá kalendář s akty, takže skoro profík. Ju, dají se tvé fotky treba v A4 někde koupit?

Já vím, originál je jen jeden Moc se mi tvoje fotky líbí, fakt dost, mají poentu, krásu, záhadu, radost, úzkost, prostě osobu a hlavně duši člověka, pokračuj v tom dál a nikým se nenech ovlivnit, taková úkázka duše člověka se jen tak nezachytí a jen tak jí někdo nedokáže rozpoznat a ukázat.

Díky za to že jsi a ukazuješ nás, bloudivé duše lidí. Rostes mi pred ocima, tva spolecnost jina se zda, to mozna jen strach drima, lec propast se dal propada. Tvuj obraz probouzi me zrana, a je tu dalsi den, zem se mi klouze pod nohama, useks mi nohy u kolen: Ahoj, já teda vůbec nerozumím tomu, co je profesionální a co ne.

Nepoznám na aktu žádný chyby, prostě se mi buďto líbí, nebo ne. Tvoje fotky -akty i krajinky a blbůstky - se mi až na pár vyjímek - ale nikdy se nezavděčíš vším, že? Myslím, že se můžeš klíďo píďo vykašlat na radílkování fšech těch "těžkejch profíků" a dělat co tě baví, protože fotečky máš hezký. Konečka si nic nedělej, je to umělec jak noha. Asi Ti prostě závidí, že jemu to před padesáti lety tak nešlo Nedalo mě to a než odjedu od mé nadšené dcery z Brna, musím Vám ještě něco napsat.

Prohledl jsem si vaše znovu Vaše fotky. Máte velmi pěkně a zajímavě udělané webové stránky. Pěkně píšete třeba o Drtikolovi a jemu podobných. No ale nesmíte je kopírovat.

To je základní chyba všech amatérů, že si vyberou velký vzor a potom jej kopírují.. Vaším problémem zústavá bohužel otázka vkusu. Myslím že míra již byla překročena a Vy sám se v určitém směru cítíte Drtikolem, Krausem anebo Šibíkem. V tom spatřuji vaši nebetyčnou vyzývavost, kdy mě upozorňujete, že vystavujete na 7 cizích webech a všichni jsou překvapeni že jste amatér. No ale to je jasné, že amatéři jsou překvapeni z toho, že se mezi nimi vyskytuje nový amatér.

Neboť oni všichni si mysalí, že jsou profesionálové. V tom je milý pane ta potíž. Já vystavuji jedině v kamených galeriích. Nikdy ne na internetu. Fotím 50 let a pořád se něco učím. Všechny vaše fotky co jsem měl možnost vidět nejsou tak nejhorší. Jsou různé výstavy pro začátečníky, kde by jste mohl mít docela úspěch. Ale upozorňuji vás, že právě na těchto výstavách pobíhá těch Drtikolů mnoho. Víte jak jsem se já učil starou leicou fotit?

Nejprve dřevník u táty na zahradě. Potom domácí zvířectvo v pohybu. Maminku jsemm si dovolil portrétovat po 10 letech focení. No a novým Drtikolem se necítím dodnes. Vaši tvorbu zde v galerii si vždy při návštěvách dcery budu prohlížet a sledovat. V těch nikdy nevyniknete. Ještě že to tu od Vás mám písemně: Ano, mám vzory a učitele. A těší mne, že jsem k nim zrovna Vámi - profesionálem - přirovnáván, byť všude veřejně prohlašuji, že jim nesahám ani po kotníky.

Přiznám se ještě ke Šmokovi a Stiborovi Jako amatérský muzikant cvičívám skladby Bacha či Mozarta, aniž bych si troufl skládat něco podobného Zkusil jse si to někdy? Pošlete nějaké své fotky Dřevníky jsem fotil skoro před ti lety Na kamennou galerri si netroufám. Jak jste si všiml, vystavuji "tady" Já se musím asi naučit "ignorovat" jistý druh komentářů Budto by taky rad fotil akty, ale neumi to nebo treba nesmi Na jeho invektivy bych mu asi podle nalady ani neodepsal, a pokud ano, tak velice slusne, s prosbou, zda by mi neukazal, kterak to dela on sam, ze se od profika rad necemu priucim.

Myslet si o tom muzes vzdycky svy. Dostal jsem se přes moji dceru na stránku www. Ona tam uveřejňuje básně a prozu. Ukázala mě několik vašich fotografií. No to je tedy dílo, vystavovat mezi mládeží ty vaše prasečiny.

Je škoda, že nejde vaše fotky vymazat, protože narušují podle mě mravní výchovu mládeže. Protože fotím pro časopisy profesně musím vás upozornit na to ,že vaše foto jsou odstrašujícím příkladem. Proč lezete s prominutím do aktů, které neumíte fotit? Co pseudoakt,to plno chyb. A názvy co dáváte?

Foťte si hlouposti jako osstatní lidé a nepleťte se do práce profíkům. A hlavně se za něho nevydávejte. Nedovedu pochopit co vás vede k focení aktu,ve vašem případě nahatých žen.

Protože o aktu nelze mluvit ve vašem případě o aktu je přinejmenším odvážné. Vyfoťte si nějakou stodolu,na ní detaily dřeva,uložení špalů,okolí a s tím si pohrajte. Akt a portrét jsou nejsložitější. Začněte od začátku, ne od konce.

Myslíte že to nejde vymazat? Já to klidně vymažu. Pokud mne o to někdo slušně požádá s dostatečnými argumenty Nikde se neprezentuji jako profík, naopak, zdůrazňuji, že se stále učím. Vytkněte mi prosím konkrétní chyby. Pokud chcete vidět jak fotím stodoly, hory a pod vodou Stěžujte si na mě. To Vaše "v úctě" zní podivně. Vůbec nepochybuji,že jste si okamžitě koupil něco většího, nejspíš aspon MB anebo víc.

Vyjděte si teď na jaro do přírody jen s tou 32 a budete muset šetřit MB a nad fotkami přemýšlet. Uvidíte, že se Vám to bude líbit. Oni ti výrobci digitálů to totiž tak mysleli. Ne cvakat jako o život, ale nad snímkem přemýšlet.. A nepodvádějte sám sebe tím, že by jste zmenšoval rozlišení, protože to by za prvé Ty fotky stály za houbec zrovna a za druhé by jste podváděl sám sebe.

Přeji vám mnoho úspěchů a jak my fotografové říkáme: PS ty dva abnonymové jsou ode mne, předčasně jsem to odeslal anonym?: Rád jsm si zase po delší době prohlédl vaše fotky. Nevím co ta paní Carmen vidí nudného na vašich aktech. Mě třeba nezaujaly zase moc ty Vaše krajinky. Zkuste se před cvaknutím zamyslet nad kompozicí svého obrazu. Není to tím, že fotíte digitalem a příliš cvakáte a potom vybíráte to, co se Vám zdá nejlepší? Nenahrazuje u Vás kvalita kvantitu?

Dám Vám takovou malou radu. Jestliže máte pětimegovou Minoltu, jistě jste k ní dostal Ano, taky jsem měl tendence takhle radit: Zvykám si, že se to všem nelíbí. Ale nic o mně lidičky nevíte. Byl jsem týden v horách s kartou M, to je cca fotek A to, že nepřemýšlím Milý Honzo, mám toho na srdci hodně, tak doufám, že na nic nezapomenu.

Poprvé jsem tvoje fotky viděla na Totemu. Dychtivá dalších krásných aktů a fotek jsem navštívila tvojí stránku. Nejprve jsem navštívila galerii fotek krajin Většina s těch fotek je opravdu krásná. Jsou barevné, mají námět - prostě žádná fádnost. Pak jsem přešla na akty. Všechny jsem si je poctivě prošla a zjistila jsem, že jsou jaksi nudné.

Některé z nich, jako Ramínko, To slunce se má Ale ty ostatní mi nějak splývají. Jsou si všechny podobné, nevýrazné. Avšak celkový dojem z těchto stránek je dobrý, rozhodně doporučuji pokračovat dál, jen by to chtělo trochu více fantasie.

O ou - pochopitelně většina Z těch, ne S těch Začnu jako Saturninova teta Kateřina: S jídlem roste chuť, všeho moc škodí, není na světě člověk ten Zatím jen obcházím a slintám. S foťákem na rameni, v pozdře, ale již sebou. Snad příjde čas, kdy se odvážím přiložit hledáček k oku a stisknou spoušť.

Bojím se nápadů a originality, že nepřijdou. A kopírovat to asi není dobré. A tak se poučuji a sbírám odvahu. Díky těm co nabízejí k okukování.

Fotografie jsou opravdu zdařilé a dá se z nich mnohé vyčíst, ale člověk se musí snažit. A hlavně přemýšlět co tím tou fotografií chtěl fotograf říct. Ženské tělo je mnohotvárné proto lze s ním nafotit ty nejrůznější fotky Tak to mě moc mrzí

: Amaterske foto hubene holky

CESKORT FREE GAY VIDEO Česká domina amateri z
PORNORAMA EROTICKÁ MASÁŽ PRAHA Www rychle prachy cz mladi kluci
Amaterske foto hubene holky Paula wild fotky kundicek
Jinak jak fotografie tak web jsou super. Víte jak jsem se já učil starou leicou fotit? Zajímal by mě tvůj názor na tu minoltu co tady ukazuješ. Myslel jsem, že pootočení té fotky způsobí téma k diskusi. I find your site quite exciting,and first of all many good photos. Rostes mi pred ocima, tva spolecnost jina se zda, to mozna jen strach drima, lec propast se dal propada. Já mám Sony privat mia nahá joga a moc mě nenadchla. NEJHEZČÍ HOLKA NA SVĚTĚ GYNEKOLOGIE VIDEO

Paula wild porn nahe zeny video